X-Core - Názory | Bandzone.cz

X-Core metal-rap / Znojmo

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

12. února 2007
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Nemusíme nic
    Iluze
  • Ztrhaná váha
    Iluze
  • Ona to ví
    Pokora
  • Nevíme co chceme my to dokážem
    Pokora
  • Lžeme sami sobě
    Pokora
  • Kupuj, konzumuj a pak chcípni
    Pokora
  • Respekt
    Energie
  • Flashback
    Energie
  • Na druhé straně
    Energie
  • Systém nás semele
    Energie
  • Čteme sračky řešíme píčoviny
    Energie
  • I Love My Schizophrenia + SEPULTURA (album Life and Stuff)
    Nezařazeno
  • Red Rivers + PRO-PAIN (album In Hell)
    Nezařazeno
  • In Hell (album In Hell)
    Nezařazeno
  • Wingless (album Life and Stuff)
    Nezařazeno
  • 01. Anything You Want - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 02. In Hell - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 03. Fight Yourself - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 04. Between Heaven And Earth - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 05. Just Numbers - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 06. Red Rivers - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 07. Welcome Here - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 08. Red Rivers (bonus)
    Nezařazeno
  • 01. Intro - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 02. Don´t Forget - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 03. Good Bye Forever - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 04. I´m Yours - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 05. Go With Us - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 06. I Love My Schizophrenia - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 07. Nobody Is Bad - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 08. Wingless - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 09. She´s Magnetic - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 10. Someone Said - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 11. Revenge - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 12. Black Markets Soul - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • She´s Magnetic - piano verze
    Nezařazeno
  • I Love my Schizophrenia (předprodukce)
    Nezařazeno
  • Anything You Want (album In Hell)
    Nezařazeno
  • I´m Yours (album Life and Stuff )
    Nezařazeno
  • She´s Magnetic (album Life and Stuff)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Mára žatečák

Už jsem nechtěl komentovat, ale nemůžu si pomoct, takže: počkejte na celé CD, pak suďte, a řeči o změně názvu a kdo je čeho hoden a nehoden.....co na to říct, to snad nemůže někdo myslet vážně. Chlapi dělaj co je baví, a dělaj to dobře. Někomu se to líbí, někomu ne, ale s tím se přeci počítá !! takže komu nelíbí ať neposlouchá a naopak. Zdar !! ať to šlape.

Šimek

Dobrej song. Super zvuk a aranže. Čekal jsem vývoj tímto směrem. Respekt pánové. Přeju úspěch.

Pode

Já váš záměr chápu, ale jakožto zastánce muziky, co má koule a fanoušek skladeb jako Svědomí nemůžu být bohužel uspokojen. Ale přeju úspěch. Určitě přijde.

Angela Gossow

Nemůžu se vás v patek dočkat Nový song je překrásný a těším se na celou desku Slyšela jsem ho už snad 100x V hlavě mi pořád hraje- depresive she´s magnetic :-) Jste moc šikovní

Bukva z Mouchy

no tak mila kapelo ten novej song je hruza hruz a sracka sracek, vzhledem k vasi dosavadni tvorbe. Nejsem zadnej vas skalni fanousek ale vzdycky sem si vas rad poslechl. Ale kdybych pri ceste na vase vystoupeni zaslechl tohle ?! tak se otocim a jdu pryc.

*czechcore*

Dlouho jsem neslysel takhle nadupanej song Je to kombinace ATREYU, A7X a LINKIN PARK dohromady V cech toto nikdo nezna takze jste zase dal za to vam dik Jsem zvedavy na zbytek desky

Petr Chalupný

Vy ste všichni jak magoři, zaprvý ste ještě všechno neslyšeli a za druhý každá kapela se časem vyvíjí a ubírý nějakými směry. A je to jejich věc. Mě osobně se to líbí a moc.

۬ Karki

Hrom do čepice tak jsem si v prvni chvili myslel ze jsem prisel na stranky Robbieho Williamse:) a ono tohle! No kazdopadne jsem zvedavej na celou desku, ale tohle co jste sem dali je teda dost spatny.....Backstreetboys by se nemusely stydet:)...X-Core uz i nazvem je core a tohle je ostuda coru...nerikam ze je to hudebne spatny, ale cela historie kterou ste prosli a vsichny ty lidi ktery si pamatuju co s vama hrali od Standy Papeze atd....to se s tim moc neslucuje...zatim a snad vas to aspon bavi i ozzyho :) majta sa

1 2 3 4 5 681013162024293337404244 45 46 47 48 49 50 51 52 535557606469758393105118131144155163169173176178180 181 182 183