Už jsem nechtěl komentovat, ale nemůžu si pomoct, takže: počkejte na celé CD, pak suďte, a řeči o změně názvu a kdo je čeho hoden a nehoden.....co na to říct, to snad nemůže někdo myslet vážně. Chlapi dělaj co je baví, a dělaj to dobře. Někomu se to líbí, někomu ne, ale s tím se přeci počítá !! takže komu nelíbí ať neposlouchá a naopak. Zdar !! ať to šlape.














