Za mě pánové plusy... jsem zvědavá na další songy z desky :)) Lidi neustále nadávaj na něco novýho u "svych" kapel... to je prostě bohužel tak... Hlavní je jestli jste vy s albem spokojení... Přeju hodně fanoušku, ať vám to pořádně hraje a snad někdy live :)))








![Profilový obrázek Maťa [VEHYKL]](https://bzmedia.cz/fan/mt/mtl/gallery/profile.default/560099_t_s.jpg)





