X-Core - Názory | Bandzone.cz

X-Core metal-rap / Znojmo

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

12. února 2007
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Nemusíme nic
    Iluze
  • Ztrhaná váha
    Iluze
  • Ona to ví
    Pokora
  • Nevíme co chceme my to dokážem
    Pokora
  • Lžeme sami sobě
    Pokora
  • Kupuj, konzumuj a pak chcípni
    Pokora
  • Respekt
    Energie
  • Flashback
    Energie
  • Na druhé straně
    Energie
  • Systém nás semele
    Energie
  • Čteme sračky řešíme píčoviny
    Energie
  • I Love My Schizophrenia + SEPULTURA (album Life and Stuff)
    Nezařazeno
  • Red Rivers + PRO-PAIN (album In Hell)
    Nezařazeno
  • In Hell (album In Hell)
    Nezařazeno
  • Wingless (album Life and Stuff)
    Nezařazeno
  • 01. Anything You Want - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 02. In Hell - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 03. Fight Yourself - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 04. Between Heaven And Earth - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 05. Just Numbers - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 06. Red Rivers - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 07. Welcome Here - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 08. Red Rivers (bonus)
    Nezařazeno
  • 01. Intro - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 02. Don´t Forget - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 03. Good Bye Forever - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 04. I´m Yours - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 05. Go With Us - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 06. I Love My Schizophrenia - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 07. Nobody Is Bad - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 08. Wingless - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 09. She´s Magnetic - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 10. Someone Said - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 11. Revenge - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 12. Black Markets Soul - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • She´s Magnetic - piano verze
    Nezařazeno
  • I Love my Schizophrenia (předprodukce)
    Nezařazeno
  • Anything You Want (album In Hell)
    Nezařazeno
  • I´m Yours (album Life and Stuff )
    Nezařazeno
  • She´s Magnetic (album Life and Stuff)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Milili Vamtili

Hellca: A?

Strombass

Divné, přísahal bych, že jsem si vás přidal..
No k tomu zvuku, my měli vydávat s The Snuff album někdy před Vánocema, ale to co mi zvukaři předhodili, to nešlo a vrátil jsem to zpět, zastavil výrobu a bude se mixovat a másterovat znova, bylo to strašně uhlazený, zkultivovaný, hlavně basa okradena o tu krásnou středovou špínu... Proč to ale říkám, myslím si že je to dneska moderní mít uhlazenej zvuk a řekl bych že to klukům z X-Core sedí i když já osobně prahnu po surovosti a špíně, tak z pohledu nového posluchače na mě X-Core působí velmi dobře a příjemně se to poslouchá. Chápu staré fanoušky, ale kapela prostě nemůže stát na místě, X-Core spolu nehrají chvíli, ale už je to nějakej ten pátek a tak to prostě býva, i u sebelepších kapel, že na začátku se vyřáděj, třískaj do toho co to jde a po nějakym čase začnou objevovat krásu v jiných věcech... no a třeba po nějakym čase se zase vrátí agrese. Tohle pochopí jen pravej fanoušek této kapely (což nejsem, znám je jenom chvilinku), ten co je s nima od začátku.

Bez profilu

Hellca

Ještě jsem chtěla že Fucker a Milili Vamtili jsou totalní čeští ignoranti Prostě česky člověk se nezapře

Bez profilu

Hellca

She´s Magnetic je mnohem hezčí písnička Mě ten metal nějak nebaví V praze jste hráli supersky Bavilo mě to víc než krucipusk
Moc vám fandím Hellca

L.G.

Hodně fanoušků určitě ztratíte, ale hromadu určitě získáte. Pro mně o.k. cítím tam hodně Soilwork a to mně sedí. Sto lidí sto chutí. Uvidíme jak bude znít CD v celku. Ať to hrne

Bez profilu

Milili Vamtili

Musím souhlasit s Fuckerem. Hudba je naprosto na piču, staré koleje jsou staré koleje. Hoši kurva šlápli jste stímto do největší sračky, co jste kdy mohli. Pro mě jste sráči a tuto hudbu můžete hrát 60ti letým dědkům někde na zábavách. Fuck Off X-Core.

Bez profilu

Fucker

Jste sračky, největší pozéři co jsem viděl, Vaše muzika je špatná a nedá se to poslouchat...Fuck!!

Ka+ka

také musím souhlasit....Wingless..to už je něco lepšího.
Ať se daří !!!

1 2 3 4 5 6810131620242832353739 40 41 42 43 44 45 46 47 485052555964707888100113127140152161168173176178180 181 182 183