Zajimave 3 spodni komenty ... kazdopadne konecne v cesku hraje nekdo METALCORE na evropske urovni ! Jen tak dal kluci ! S Pozdravem Mááára
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zajimave 3 spodni komenty ... kazdopadne konecne v cesku hraje nekdo METALCORE na evropske urovni ! Jen tak dal kluci ! S Pozdravem Mááára
TOKIO HOTEL
Je to jak Bullet for my valentine To se v cechach jeste neposloucha davam tomu 2 roky I kdyz ve svete hraji 10let :-)
ja myslim ze to pekne vyjadruje ceskou naturu, vykrast co jde, hrat si na neco co nejsme a jeste se u toho tvarit jako mistr sveta :)
peknej merch, tesim se v patek do garaze:)
Vše cajk :-)
No konečně pořádná pecka!!! Tohle je světová úroveň, gratuluju vám. Palec nahoru...
Co říct k novému songu..
Určitě se mi líbí,že jste nazanevřeli na ty progresivní kytarový vyhrávky a má to opět sílu a jak se řiká tah na bránu! :-)..Oproti She´s Magnetic je to pro mě lepší věc,ale je to věc názoru..Chápu,že kapela nikdy nezůstane hrát to samé a bude hrát stejnou tvrďárnu.Takže Premo máš pravdu co jsi mi říkal v HB v Effectu..je to pochopitelné a tak už to bývá..takže přeju ať se daří i nadále :-)
ZdareC.C.C.
Jen chci pochvalit Wingless je to opravdu super song, i kdyz She´s Magnetic je HIT!!
Mrknete na radio SOUND WAVE jste tam na prvnim miste :))
http://radiosoundwave.cz/hitparada/
Jen tak dál kluci :) novej song je nářez !!