X-Core - Názory | Bandzone.cz

X-Core metal-rap / Znojmo

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

12. února 2007
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Nemusíme nic
    Iluze
  • Ztrhaná váha
    Iluze
  • Ona to ví
    Pokora
  • Nevíme co chceme my to dokážem
    Pokora
  • Lžeme sami sobě
    Pokora
  • Kupuj, konzumuj a pak chcípni
    Pokora
  • Respekt
    Energie
  • Flashback
    Energie
  • Na druhé straně
    Energie
  • Systém nás semele
    Energie
  • Čteme sračky řešíme píčoviny
    Energie
  • I Love My Schizophrenia + SEPULTURA (album Life and Stuff)
    Nezařazeno
  • Red Rivers + PRO-PAIN (album In Hell)
    Nezařazeno
  • In Hell (album In Hell)
    Nezařazeno
  • Wingless (album Life and Stuff)
    Nezařazeno
  • 01. Anything You Want - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 02. In Hell - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 03. Fight Yourself - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 04. Between Heaven And Earth - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 05. Just Numbers - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 06. Red Rivers - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 07. Welcome Here - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 08. Red Rivers (bonus)
    Nezařazeno
  • 01. Intro - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 02. Don´t Forget - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 03. Good Bye Forever - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 04. I´m Yours - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 05. Go With Us - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 06. I Love My Schizophrenia - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 07. Nobody Is Bad - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 08. Wingless - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 09. She´s Magnetic - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 10. Someone Said - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 11. Revenge - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 12. Black Markets Soul - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • She´s Magnetic - piano verze
    Nezařazeno
  • I Love my Schizophrenia (předprodukce)
    Nezařazeno
  • Anything You Want (album In Hell)
    Nezařazeno
  • I´m Yours (album Life and Stuff )
    Nezařazeno
  • She´s Magnetic (album Life and Stuff)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

mates

tohle se hodne odvrací od vašich začátků, neřikam že je to špatně nebo dobře každopadně mě se to nelibi - odebiram z oblibenych. ale vaši tvorbu do roku 2006 si poslechnu rad. koment od mufflone je totalni sračka, nejde o hazeni špiny ale o to že radši zustanu verny stylu a ne kapele ktera otočila svuj styl o 180°)

mufflone

novinky jsou moc povedene!!! Bohuzel zaryti metlosi s upocenyma prdelema budou vzdycky hazet spinu na ty, kteri se daji smerem k uspechum...

DWD Productions

A nejlepší je jeden člověk co se vydává za tři a vede dialog sám se sebou:-D..... Kdysi mě oslovila skladba In Hell....dnes mě oslovujou všechny z novýho CD:...:-D...a to že sou některý víc mainstreemový....no a co, každej nechce jet pořád jenom svojí uličkou. Hudební svět umí bejt krásně velkej rozmanitej a nikde nejsou psaný žádný pravidla. Jen někteří škatulkáři neumí přijímat změny no...:-D....hodně štěstí kluci.

R

Zekky

Člověk si tady počte,je to tak správně kritika musí být.Viděl jsem X-Core na živo (Opava Art-club 16.10.2010.) a bylo to dobrý pódiové vystoupení slušné a hledat chyby jsem na koncert nepřišel,ano jsou perfekcionisté ale ti se na koncertě nepobaví,psát o tom co letí a neletí je nesmyslné hrejte co Vás baví.Hodně úspěchů Opava zdraví Znojmo!Zekky.

Préma X-CORE

Ahoj, děkujeme za názory. Nejde se zavděčit všem. To, že jsme pozéři čteme všude - osobně pořád nechápu co to znamená :) Vím, že do hudby jdu naplno, věnuji se tomu denně, jak už hře na nástroj, tak managementu, to co vymyslím jde ze mě - zabere mi to všechen volný čas a osobní život je velice složitý... jestli mám být proto pozér, tak jsem na to pyšný :) Nemá cenu řešit vykrádání atd, je to pořád to stejné dokola. Věřím, že ti tvůj názor nevymluvím proč taky - je to přece tvůj názor, já si o tobě nemyslím nic lepšího než ty o mě - je to aspoň vyrovnané, nebráním se osobní konfrontaci a pokecu u drinku :)

zdraví Prema X-CORE

Bez profilu

nikola(plzeň)

petr vorel vs. chorche: oba máte v něčem pravdu,borci nepůsobí přirozeně a celkem si na sobobě ulítavaj,takže slušná dávka narcisismu tam je,ale na druhou stranu nahrávka je sice z komerčnější jamky( a komerce vládne čechám) ,ale zvuk je vynikající.jejich nové vály jsem už před tím někde slyšela ale jsou velmi líbivé ....a budou mít zvlᚍ u holek úspěch a o to asi šlo :)))))))) (je to sice celý umělý a jak piše p.vorel neupřímný,ale to u nás stejně nikoho nezajímá,jen se podívejte co u nás letí a jakej má vetšina lidí u nás vkus.parkrát jsem před pár lety x core viděla a určitě na ně zajdu znova,už jen z toho důvodu,že mě jako muzikanta zajímá jestli to tak doopravdy zahrajou a zazpívají.
takže chorche,nikdo ti nic nebere,je to jen další názor a P.V. ty zbytečně nepruď.

ps:jo ten šampón metal sedí,je to všude kolem nás ,už i v metalu...nevím kam se poděla přirozená mužnost.

1 2 3 4 5 68101316192326293133 34 35 36 37 38 39 40 41 42444649535864728294108123137149159166171175178180 181 182 183