Zdravíčko Pánové. Byl jsem na vašem vystoupení v Trutnově a musím říct , že kdyby jste začali tím , čím ste končili a vynechali tu první polovinu , tak uděláte líp. Upřímně měl jsem chuť odejít do poloviny. Pak jsem byl velice rád , že jste se vrátili k peckám , který jste hráli dřív.
Je to znát že jsem na vás byl naposledy před nějakýma 6 roky . V té době to byla pecka :)
dm3petr
ctu si a vidim ze Je to tady samej chytrak co co udelal v zivote maximalne hovno a pise zbytecny komentare kterenemaj hlavu ani patu Kluci videl jsem vas s Dymytry a totalne jste me rozbili Dikos za skvelou hudbu







