Skvelé veci parádny zvuk len tak ďalej
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Skvelé veci parádny zvuk len tak ďalej
Předchozí alba byly hodně dobrý, hodně rád jsem si je poslechl, ale tohle je fakt mizerný. Máte na víc.
"Tobě bestie" bylo nejlepší album!
Taky si nemyslím, že by video byla zas taková katastrofa. Škoda, že se kluci dali druhou cestou než tou moji, ale urážet je a nazyvat "LUNETIC" to je skoro až osobní věc. Když sleduji A7X, Asking Alexandria nebo jine kapely tak videa z youtube (neupravovane) jsou strašné a nikdo to neřeší. Na koncertě to zní vyborně a pak ve skutečnosti takhle, ale o tom to je. Ja vám držím palce
Otazkou je Jestli nekomu tady vadi ze kluci vypadaj jak Lunetic nebo hudba kterou hraji Ja si myslim ze jim to hraje velmi dobre = na to ze je to na zivo Kdyz si sjizdim live koncerty neupravovane od jinych kapel Slysim vetsi katastrofu Tady jde videt ze Petr Staněk ma rad x-core jako trn ve voku
To je dobrý tak do televize.
Další "Lunetic". Profesionální nahrávky ze studia,naprosto nesourodé s tou katastrofou naživo,vám nevěřím ani nos mezi očima.Beru že studio není live, kytary se navrství,nahrává se jednotlivě,přidají se efekty,naseká se to,nahrává se s metrem,ale musí to být kurva totožné,identické s nahrávkou na živo.Kapela musí umět hrát live především,jinak to pro mě není kapela.Ten živák to je jak když banda opilcu vyleze s hospody a vyřvává huláká po dedině...hnus.Nechápu jak s nečím takovym vubec mužete vylézt na podium.
:D :D :D "nemám nic moc hudební sluch" ..... no to teda nemáš :D :D muck :*
nepobiram...ten hardcore o 500% lepsi nez tohle...no je to vase cesta, moje uz teda urcite ne