Ahoj, dovolujeme si Vás s institucializovanou úctou pozvat k poslechnutí nových maras songů dnes nahraných a totálně nejlepších, co jsme kdy nahráli.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, dovolujeme si Vás s institucializovanou úctou pozvat k poslechnutí nových maras songů dnes nahraných a totálně nejlepších, co jsme kdy nahráli.
Ahoj ahoj,
zastav sa na strankach grafickeho studia, ktore sa venuje rockovej
a metalovej produkcii. ISISDESIGNSTUDIO pridalo kopu novych
a zaujimavych prac, takze ak mas rad profi dizajny, tak to cekuj!:P
www.isisdesignstudio.com
www.facebook.com/isisdesignstudio
V Gogu perfektní, atmosféra jako prase, rozhýbali jste to tam všechno (Stouner chtěl skákat i z balkónu do davu jak byl rozvášněný…naštěstí jsem mu to rozmluvil:-)). Super akce! Mějte se.
S Ozym výborný rozhovor. S většinou věcí nelze než souhlasit. Ta údajně přílišná vyumělkovanost alba určitě na škodu není.Díky tomu tam mám i po třičtvrtě roce pořád co poslouchat,takže v tomhle trendu bych určitě pokračoval.Jen doufám,že z X-Core nebude pop,což by mě jako starého fandu od dob Tobě bestie dost mrzelo.Myslím,že ten metalový nebo corový základ by ve vaší hudbě měl zůstat.Jen malá připomínka,pokud na koncertech hrajete jen s jednou kytarou,tak ta muzika docela ztrácí na síle.Toho nevydařeného koncertu v HB jsem docela litoval,protože jsem se fakt těšil,ale i tak jsem si to aspon v rámci možností užil. Ozy,jsem rád,že jsem se s tebou v Brodě poznal,myslím,že určitě máme podobné názory,tak snad někdy někde pokecáme víc:-) Byl jsem ten v triku X-core :-)
ahoj :) ...od teraz na našej bandzone stranke sa dajú sťahovať aj skladby + sme pridali ďaľšiu skladbu s názvom "Wandrer" ktorá je tiež z albumu Behind the doors of Perception... uži si to :)
S pozdravom Disconsolate
Suprová muzika, jen ať vám to takhle hraje dal :) .... a díky za koncert v Děčíně, škoda jen že bylo tak málo lidí.
Rozhovor na Rebel Rádiu Brod (audio): http://magazin.radiobrod.cz/rozhovor-s…
Na melodce SUPER odehranej koncert ! Až na ty teplouše a kravky v první řadě,co tam stáli a koukali na "slavný" lidi a tlamovali,že donich žducháme :DDDDD POGO KURVÁ !
Fotoreport ze čtvrtečního Kill The Night Live! je již na Photomusic: http://www.photomusic.cz/report/844…
nebo přímo na facebooku: http://www.facebook.com/media/set/?set…
Velice melodický styl hudby, kterým se tato parta.....
viz: : http://bandzone.cz/fan/criticmusic
Nově i jako mobilní aplikace: http://m.criticmusic.cz
Zároveň, bych vás chtěl tímto požádat o jednu mp3 jako ochutnávku pro návštěvníky stránek. http://www.criticmusic.cz/ více viz: info