ty melodicky refreny tomu docela slusej;) jinak je to na me az moc Hatebreedovsky, ale nazivo bych vas nekde rad potkal teda:)
Malkéz
V anglictine to je daleko lepsi!!!! Predelal bych to vsechno...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
V anglictine to je daleko lepsi!!!! Predelal bych to vsechno...
Nový songy super...ale proč ta angličtina? Čeština zní přesvědčivěji a vaši hustou muziku nemilosrdně uzemňuje... Ta anglina je taková ne úplně srozumitelná omáčka...pro mně krok zpět. Jinak produkce od Šikýře super, konečně live škopky :-)
ty melodicky refreny tomu docela slusej;) jinak je to na me az moc Hatebreedovsky, ale nazivo bych vas nekde rad potkal teda:)
Ahoj kluci Ten song Between Heaven byste mohli dát na net ke staženi
Ty pičo! ten song between...to je kurva námrd...nepoznal bych že ste to Vy! jen tak dál....
zdravim , chlapi má to správnej šmrnc , výborný bicííí chválíím , jen tak dálll !!! ;)
cau kluci, jasny bylo by fajn se sejit na naky akci,zahrat si a pokecat. A sakra moje CD Born from pain a ja ho hledal jak dilino:-Dhehe aspon vim kde je:) jasny can evil... je nahrany u zdenka, ostatne vsechny nase CD sme u nej nahravali. KOukam ze jedete shows s Pro pain, tak tem dedkum nakopejte prdele:-D Mejte se. martin ACTION
Between Heaven and Earth je super...hlavne ta pasaz 02:15 - 02:30 :))
héj borcí, ta angličtina je super, sedí vám jaxviňa! keep rockin'!
Ste me celou dobu pripadli takovi nemastni neslani,ale tohle je dobra cesta,kterou kutite muziku a zni to fajn,tak v tom pokracujte:)