ZDARCH !!!
Na našej stránke sme zverejnili KOMPLET NOVY ALBUM na vypočutie...
tak vychutnávaj a hodnot !!!
Všetky info. na našej stránke....DAKUJEME....M E T A L !!!!!!
Pepe
Nazdar klucí,
díky moc za páteční mazec v Pejru.Nevím jak vy, ale u nás absolutní spokojenost.
Myslím si že na tak povedenou akcičku si budeme muset zase nějakou dobu počkat.Takže mějte se fajn,ať to hraje a doufám ,že budeme mít to štěstí se zase někdy potkat na společnej akci,jsre fakt fajn banda.







