Zdravim X-CORE 16.6.07 se uvidíme ve Znojmě a pak koukám opět u nás v Ledči no tak se budu těšit zatim čus.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravim X-CORE 16.6.07 se uvidíme ve Znojmě a pak koukám opět u nás v Ledči no tak se budu těšit zatim čus.
Kickass music! greetz!
Zdravím DODA, díky za podporu na akci, měj se supr a stůj při nás
George
Ta noc včera byla krutá díky moc , že jste přijely , někdy buď zase V ledči , GoGu a nebo někde jinde.
Už se těšim na dnešní noc až to u nás V Ledči rozjedete!!!!!!!!!!!!!!!!
Dik Georgi za pochvalu.Uz jsem zvedav na ten report z Tour,urcite zkusenost jak ciip,tak si rad poctu.Snad v dohledne dobe se setkame nekde na konciku.Mejte se a at se Vam dari dale tak jako do ted.
Zdárek!Stali jste našimi oblíbenci,jukněte na klip!Rajče
skladba Respekt je nadcasova ,nadnarodni zalezitost... nice !!!!!!!! sem rad ze existuje mezi tim CR-svinstvem i neco takhle dobryho, nemainstreamovyho!!
čau klucí, po delší době jsem zas poslech vaše mp3 - a je to pořád stejnej nářez!!;)) fakt vám to šlape jak kráva! doufam, že si turné užíváte a nepotkali vás žádný komplikace... btw: neplánujete někdy výlet do jižních čech?? určitě bych zašel, naposled jsem vás slyšel loni na mighty sounds, kde jste byli mezi samýma trumpetkama výborným osvěžením!;DD
fuu či mi toto šmakuje len nefim kde mam to vaše CD? uz mi ho posielal min. týždeň :D