zdar typy! už mnohokrát jsem vás slyšel (naposledy v Martysu a určitě si další akcičky nenecham ujít), ale ještě jsem vás nepochválil.Chyba, kterou tímto napravuji. JSTE KUUUUURVA DOBRÝ!!!! moc se mi vaše počiny líbí.pic
Mára.d
Zdar pánové,
na Benátský jste byli kurva dobrý!těším se na vás na Antifestu!













