Zdravime z Brna !!! Na nasem profilu jsou novy tri songy, tak kdyz bude chut, mrknete na to ;-) At to hraje!FM
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravime z Brna !!! Na nasem profilu jsou novy tri songy, tak kdyz bude chut, mrknete na to ;-) At to hraje!FM
nazdar hosi ze znojma jak se mate ? uz sa tesim na ten koncert v Púchove! bude to super akcia!!! samozrejme spite u mna to bude rachot!!! stay hellou!!!!!!!!!!!
Zdar pánové,chtěl bych vás pochvát. Hrajete fakt mazaně ! Viděl jsem vás v létě na Masters ve Vizovicích a byl to fakt mazec. škoda jen,že jste nedostali prostor až večer ale i tak to byl skvělý zážitek. Dík a jen tak dál.
zdar panove sympaticky bigbit odkud ja vas znam???????????????????? mam pocit ze jsem vas uz i slysel na zivo nezmenily jste trochu styl ale jako mazecovnicek :-) dobre az vynikajici
RESPEKT !!!
zdarv chlapáci, smím li požádat přidejte si nás do spřízněných kapel, díkes IAn
tomu řikám muzika. jste fakt dobrý.
cavez chalpi,
vcerajsi koncert v blave bol velmi fajn, bol som na vas aj v nitre a mozem povedat, ze ked to bolo v nitre skvele, tak tentoraz to bolo este o dve triedy vyssie,
drzim palce do buducna, paci sa mi na vas, ze je hned napohlad jasne, ze vas to bavi a nehrate sa na nejakych zakomplexovanych metlosov..
keep rocks!
hosi vcera v Bratislave ste boli fakt super! len tak dalej. a dik, ze ste sa tu zase raz ukazali :o)
woooooow...odporucil mi vas kamarat..a to co hovoril je pravda :).....cool pejky....no paaani.....booooom :P