Propagacia vašeho cd a koncertu aj na www.lubomirec.com
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Propagacia vašeho cd a koncertu aj na www.lubomirec.com
čágo kluci, zasílám ukázku z našeho nového proma http://bandzone.cz/deadlycakes. Budeme rádi za jakýkoliv názor:).
doost dobrý!!! kluci jen tak dál... ;)
Ahoj jak se vede naposledy jsme se viděli v Trutnově :D já jsem půl roku byl v riti.Měl jsem zhoubnej nádor byl to mazec ale jsem z toho zatím venku tak hraju na 150% mám ještě jednu kapelku trochu jinýho ražení než Boron http://bandzone.cz/resolution?at… tak scháním konzíky :D rád bych si sváma zahrál tak kdyby byla šance dej vědět pozdravuj smečku Pa Pavel INCI
VLASTNÍ TRSÁTKA S POTISKEM!
Skvělá možnost opatřit si trsátka s jakýmkoli potiskem - třeba potiskem svý kapely, za bezkonkurenční cenu! Neváhej a koukni do ukázek v naší fotogalerii a objednej!
http://www.facebook.com…
email: BANDPICKS@GMAIL.COM
souhlas s Hanissem, palec nahoru! :)
Life and Stuff je hodně daleko na dnešní dobu. Hudbu které nyní tvoří jiné super čeké kapely jsou na bázi In Hell..což X-Core složili před 6.lety.Někteří fanoušci odkojeni starou hudbou X-Core to skousnou a budou tohle podporovat dále-čemuž říkám opravdu fanoušek, někteří úplně odcházejí ale spousta nových přichází, a jak to tady vidím na přírůstu fanoušku tak mám pravdu.Nová kapela, no proč ne..Préma Ozy,Andrew a Kosťa ( a nechci zapomenout na Gergeho ) jsou výborní hudebníci, kteří chcou Nám fanouškům dát vše, složili moderní evropskou hudbu, která si našla příznivce i v zahraničí což je super a nezaslouží si pomluvy za nepovedené vystoupení atd a The Rocx,,,určitě palec nahoru..Tak a do mě :-)
Moooooooooc dobre skladby :D
Jirka napsal to,co mám na jazyku klávesnice-všechno jen ne sepucore...a stejně se nikdy nezavděčíte všem(bohužel...)
tyjo super novinky, držím palec a těším se na koncerty a na new projekt :)