X-Core - Názory | Bandzone.cz

X-Core metal-rap / Znojmo

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

12. února 2007
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Nemusíme nic
    Iluze
  • Ztrhaná váha
    Iluze
  • Ona to ví
    Pokora
  • Nevíme co chceme my to dokážem
    Pokora
  • Lžeme sami sobě
    Pokora
  • Kupuj, konzumuj a pak chcípni
    Pokora
  • Respekt
    Energie
  • Flashback
    Energie
  • Na druhé straně
    Energie
  • Systém nás semele
    Energie
  • Čteme sračky řešíme píčoviny
    Energie
  • I Love My Schizophrenia + SEPULTURA (album Life and Stuff)
    Nezařazeno
  • Red Rivers + PRO-PAIN (album In Hell)
    Nezařazeno
  • In Hell (album In Hell)
    Nezařazeno
  • Wingless (album Life and Stuff)
    Nezařazeno
  • 01. Anything You Want - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 02. In Hell - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 03. Fight Yourself - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 04. Between Heaven And Earth - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 05. Just Numbers - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 06. Red Rivers - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 07. Welcome Here - In Hell - 2008
    Nezařazeno
  • 08. Red Rivers (bonus)
    Nezařazeno
  • 01. Intro - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 02. Don´t Forget - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 03. Good Bye Forever - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 04. I´m Yours - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 05. Go With Us - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 06. I Love My Schizophrenia - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 07. Nobody Is Bad - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 08. Wingless - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 09. She´s Magnetic - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 10. Someone Said - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 11. Revenge - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • 12. Black Markets Soul - Life and Stuff - 2011
    Nezařazeno
  • She´s Magnetic - piano verze
    Nezařazeno
  • I Love my Schizophrenia (předprodukce)
    Nezařazeno
  • Anything You Want (album In Hell)
    Nezařazeno
  • I´m Yours (album Life and Stuff )
    Nezařazeno
  • She´s Magnetic (album Life and Stuff)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

no one

no nevim jestli je ten vývoj přirozenej...a s těma F4W máš pravdu...když sem je viděl naživo tak sem měl chvílema dojem že koukam na klip od As I lay Dying nebo August burns red...a ten nejprogresivnější HC metal vidíš v čem? že to zní jako amíci? :)))

Bez profilu

dillinger

jo a mimochodem když už jsi to načal, to že se ti zdaj F4W origiální je tim, že u nás jejich styl nikdo nedrtí, přitom v zahraničí je podobně znějících band jako oni dost;)a že se jimi taky nechávaj F4W ovlivňovat je víc než jasné....mimoto co si budem povídat hrajou 3 roky a pořád hrajou stejnym způsobem stejnej styl, žádný výrazný změny-avšak netvrdim, že to je špatně! Action a Ambrosia-mam je hodně rád, ale několik roků taky prostě žádná výrazná změna, pořád stejný postupy...;) navíc X core se neomezujou jen akce typu HC/punk DIY, takže ty vaše definice o "správnosti hard core" si nech na diskuzi na czechcore.cz...X core považuju za nejprogresivnější českej metal HC ;) a znovu opakuju-že zněj jinak? přirozenej hudební vývoj a posun do jinejch vod, je na tom něco špatnýho?

Bez profilu

dillinger

to Jerry: s tim metalcorem bych až tolik nesouhlasil...že zněj X core jinak považuju za plus páč to beru jako přirozenej vývoj,kapela resp.muzikanti se zdokonalujou a zkoušej experimentovat, aby nezněli pořád stejně...a že action nikoho nekopírujou? ehm na posledním cd je dost "vlivů" slayer, takže opatrně s těmi soudy ju? ;) měj se fajn

Bez profilu

no one

přesně tak Jerry, pamatuju si co xcore hráli když byly moderní Limp Bizkit a když to vidim ted tak je to fakt k smíchu...

Bez profilu

Jerry

No, jde videt, ze drtiva vetsina techhle fans absolutne nemaji prehled o ceske scene. Co to pisete za bullshity typu "konecne cesky metalcore", "prvni cz metalcore kapela" atd. Jde videt, ze jste banda zabednencu, co vi hovno. Je tady spousta kapel, kteri drti origo metalcore a ne podbizive zkopirovane riffy, napr. Action, Ambrosia, Flowers for Whores nebo nove Scound. Jestli si nikdo z vas nevsiml, tak behem 3-4 let zmenili X-Core nekolikrat styl a image, takze akorat slepec nebo hlupak si nevsimne, ze u X-Core je to pouze trend a jedou na vlne, ktera zrovna frci. Zvukove to zni hodne kvalitne, napady taky dobre, ale uz tisickrat slysene okopirovane a jakmile zacnou vokaly, tak jsou tuze nepresvedcive a i hluchy znalec HC sceny musi poznat, ze to je neuprimne a vykalkulovane. Tohle hardcore neni.

Bez profilu

GAY

hele, mate kazdej svou zehlicku na vlasy, nebo si pujcujete? :)) hudba dobra, jen je to cely navoneny jak poslední buzerant

Bez profilu

Pavel

Sponsored by BESIP???

jum

4 Ondra: In hell to je ta tvoje dvojka jo? No hele nepamatuju ale je to fakt jako z pekla :-)

1 2 3 4 5 6810131722283646587286100112121128133136139141 142 143 144 145 146 147 148 149151153156159163167171174177179 180 181 182 183