čau hau bando jedna, nové songy sou skvělé, musím objednat cd!! kretény typu Jerry neposlouchejte, nevím co chce dokázat... už se těším na koncerty...mějte se
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čau hau bando jedna, nové songy sou skvělé, musím objednat cd!! kretény typu Jerry neposlouchejte, nevím co chce dokázat... už se těším na koncerty...mějte se
wow, ozzy je nějakej vyžehlenej ne?:D
ale jinak ty nový vály, fakt bomba, zní to hodně světově, mám z nich husí kůži, už abych taky svíral placku ve svých rukách;)
Zdarr bando!Je to perfektnííí!!!!Checkněte náš new song Ritual,taky jsme už melodický:-)Tak ať vám to hrne!
Zdraví vás Kolpiči.
zdarec palec kurwa metal mazec....vyvoněná práce, těším se až tu placku dostanu do ruk celoum ...... rešpekt.....
salut x- core,musím říci hodně,hodně zdařilé.
super zvuk,maso.
dovoluji si zařadit do oblíbených spřízněných.
at to fachá, standa pokuston teplice
X-CORE hrajou to co cítí!Už kdysi to říkali pro rockshock takže když se budou cítím grindově proč ne?
šmarja vy jste chytrolíni.
líbí - pochválím
nelíbí - odejdu a nechám být
ne?
no když ty postupy nejsou jejich tak je jedno jestli přidávaj nový...
metal jacket: s těma úvahama sem nezačal já;)jen reaguji...to na BZ přeci neni snad zakázaný,pokud to vadí někomu z kapely ať to napíší osobně a smažou to, jsme na jejich profilu;) dík
no one:progresivitu vidim v tom, že s každym počinem do svý muziky přidávaj něco jinýho a hledaj cesty jak znít pokaždý jinak;) a ne donekonečna vykrádat sama sebe a stavět na úspěchu a osvědčené kvalitě starých dokola zopakovaných postupů;)
Jerry & spol, nechcete se presunout na czechcore.cz a tam rozebirat uvahy o tom co je pravy hardcore trebas do aleluja? Nam, bande zabednencu co vedi o hardcoru hovno je to totiz uplne jedno. Ocenime vsak, kdyz si budete svoje zanicene hlasani jedine pravdy o hardcoru blekotat nekde jinde.