Nazdar chlapyyyy.. ta anglina vám tam dost sedí, lahoda pro moje ouška :)) Ať se vám daří..
Zděšení...
Tak se tak koukám na bandzone..koukám, že třetí nejhranější skladbu za včerejšek má jakýsi x-core...říkám si: Nuže dobrá, poslechnu si, co dneska, respektive včera frčelo..spustím tu slavnou skladbu a pak to přišlo..ano..zděšení..kriste pane, proč tolik lidí poslouchá takovej humáč??! Proč? Copak se všichni zbláznili? Je mi z toho smutno, hodně smutno.











