Sakra,že jsem Vás neobjevila dřív!Na Basinu,úžasem mi spadla čelist:).
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Sakra,že jsem Vás neobjevila dřív!Na Basinu,úžasem mi spadla čelist:).
byli ste nejlepsi skupina na rock for people..uplne vas zboznuju..a diky za podpisy..:)
to kacha.70:da se k tomu zpivat,da se k tomu rapovat,da se k tomu jodlovat...moznosti sou neomezeny...zaloz kapelu a jodluj
to kacha 70: protože je to hardcore metal a ne country...:)))
Kam se poděl ten krásnej kudrnatej pohodovej Ondra..myslim že vám ta sláva moc stoupla do hlavy..uznávám jste a hlavně byli jste super..ale ty promo fotky a vše kolem.. to je moc.. :(
proč stále nejde mít k týhle užasný muzice hlas co nezvrací????? bubny, kytara, nášlap a pak to standardní..... já vím, že to hodně+ lidem nevadí, já také neřeší,. když to nešlape, ale tady je to škoda. dá se k tomu prostě i zpívat
Pjekně Vy!!! Dobrý massso!!! Ať Vám to šlape dál!
Zdravim x-core nová deska libovej Metal-core!!! At to drtí doufám že dorazim na oleško tak zatim a Metalpicowoa!!=)
zdravim, na basinfirefestu jste byli naprosto skvely, hrozne jsem se na vas tesil a nezklamali jste. Prijedte nekdy do Rakovnika.
Tak konečně trochu klidu po víkendovém Basinfire festu na odepsání. Děkujeme všem za kladné zprávy. Je to super číst, ale i přes to největší dík patří vám, protože vy jste byli nejlepší!! Co se týče hry na guitaru tak Ondřej hraje cca 10let a Ozyx 14let (ufff:). No a co říct závěrem!!! Zítra jedeme všichni na Rock For People - Helmet, Madball - povinnost vidět a slyšet!! A hlavně v sobotu 18:00 na NADO ZATOPIT STAGE se všichni doufám potkáme a pořádně zapaříme!! Těšíme se na vás!
X-CORE