Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj chlapci. Nová skladba "Leave me alone" je na světě! Poslechtněte, šiřte, sdílejte, podpořte. S pozdravem Downgrade ;-)
Hybrid metalová kapela AWRIZIS právě zveřejnila první singl z nového alba!
Poslechnout si jej můžete na BandZone,FaceBook nebo YouTube profilu!
http://www.facebook.com/AWRIZIS
http://www.youtube.com/watch?v=59oQYr-…
Super muzika,chlapi !!
Zdarec máte velmi peknú tvorbu chlapci .
Tady je aj niečo od nás naše DEMo .počúvnite taký death mix -core :)
Deathnoise festival 2013
www.deathnoisefest.over.cz
5.4.2013 !!!
Událost:
https://www.facebook.com/events/1890939…
Videopozvánka:
http://www.youtube.com/watch?v=osMmT_n…
Skupina:
https://www.facebook.com…
Deathnoise festival 2013
www.deathnoisefest.over.cz
Událost:
https://www.facebook.com/events/1890939…
Videopozvánka:
http://www.youtube.com/watch?v=osMmT_n…
názor na koncert jsem psal JÁ, ne SH!!!!
zdar kapelo!
I když po dnešním koncertu nevím jak Vás oslovit, jestli X-CORE nebo nějak jinak? Třeba POPÍCI? Podle mě bylo na programu MS v bialtonu kapela X-CORE a na to jsme jeli asi 10 lidí z naší vesnice (města) a dočkali jsme se možná kromě 3 věcí, z Vašeho posledního alba, a nejakých hrozně komerčních sraček. Tak buďto vystupujte pod značkou X-CORE, a budeme na Vás chodit, nebo si dejte nový název třeba EWA FARNA.crew., a víme že tam jezdit nemáme. Celkem mě to hodně mrzí, potažmo i mýho syna, že jste nezáhráli Vaše výborný songy z alb "In Hell" a vypalovačky z "Life and Stuff". Já vím, že Vám to nevydělá asi hodně "škváry", člověk musí být něčím živem, ale zas nedávejte špatný příklad mladým , třeba začínajícím metalistům, kteří to myslí, třeba upřímě a hlavně čistě!!!!
THRASH METAL
čau hoši, já vás zdravím a chci se optat. koncert v jihlavě se neplánuje, dala bych si pořádnou dávku vaší energie