čus hoši, tak jak OZYx? už se na Vás nezlobí ? :) jinak na Olešku super výkon :) doufám, že jsem Vás na živo neslyšel naposled :) Ať to šlapé x)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čus hoši, tak jak OZYx? už se na Vás nezlobí ? :) jinak na Olešku super výkon :) doufám, že jsem Vás na živo neslyšel naposled :) Ať to šlapé x)
Zdravim vas chalani no super..muzika aj tu unas na SK na orave sa to ludom paci... no len tak dalej... inak mam zaujem a chcel by som si objednat vas new album.....
Moc mě to rozesmálo! :)
Pouštěl jsem si kapelu SWAMP, ve který hraje Dreamkiller. Jak píše, že se někde na pódiu snad potkáte. To nevím, asi se nepotkáte, panč SWAMP by neměl lízt na pódium hoooodně dlouho, protože hrát jako oni, to si radši urvu koule. Děti v mateřskej školce hrajou líp. Prej metalcore a thrash k tomu...hhmmm...
Zdar borci - pěkně Vám to šlape,snad se někde na pódiu potkáme.
Klobouk dolů pánové X-Core super výkon pěkně vám to šlape ,jen kdyby ste neočumovali močící přítelkyně z ostatních kapel viď Ondřeji.Respect boyz snad na další štaci HC Zdar
ahoj:)..musim uznat, že na Olešku jste patřili mezi nej kapelky:P..doufám, že to nebylo naposled co jsem vás viděla...přeju hodně štěstí !! i když už ho nejspíš ani nepotřeujete:P.. jen tak dál.. :* A.
Heya!!!pánové !!!zase luxusní nářez Oleško,paráda,už se na vás zase těším na živo,a dik za poklonu(slečna s trikem) )))))
ste dobří!! snad vás někdy uvidím live=)
ahojte. na rockstone feste ste boli fajn. kam vam mozem poslat foto?