Recenze z fobiazine.net:
http://www.fobiazine.net/article/2968/x…
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Recenze z fobiazine.net:
http://www.fobiazine.net/article/2968/x…
Zdarec borci supr hudba přidávam do spřízněných tak ať vám to hraje !!! :)
Kdyžtak poslechněte zatím to není studiovka ale už se chystáme http://bandzone.cz/serwatt
chci se zeptat jestli nebudete hrat v okoli ostravy a opavy?
Jj čtu tu něco o rip-off Atreyu :-) No do 2 tejdnů máme desku venku, tak zas budou stírat nás, he, he ...
ROB
Zdravim X-CORE... hudba fakt krasna... Tešim se na společnej konzert! Kdis nevisel ten Hard-fest tak aspon takle!
Bubenik BLOOD REVENGE
Sewas :D
Okeej ;-) uz som snim Petom dohodnuty :-)
Tesim sa!
Vidime sa na konciku ;)
Sewaas
xPatox
Tak to sa odvas velmi dobre pocuva chalani :)
Fakt ze diki ;-)
Jeden kamos (jeden z tych co organizovaly nestastny HARDfest) vravel ze vas chce oslovit ohladom konciku v nasej domacej Trnave. Chce to zorganizovat. Fakt dufam ze to vyde a ze spolu "rozbijeme" klub ;-)
Este raz diki za uznanie ;-) a nech sa dari!
sewaas
xPatox
nemaam co dodat.. mame sa co ucit aby sme boli aspon tak dobry ako vy.. klobuk dole.. spozdravom keken... a samozrejme add
BRUTAL! BRUTAL! BRUTAL!
Sledujem vas uz od davna a fakt ze paradna hudba ;)
Dufam ze si raz zahrame spolu na jednom podiu!
Bude to prenas velka cest ;)
Ale sme toho hodny? :P ;)
Nech sa dari chalani!
(btw. skoda ze ten hardfest nevysiel... veeelmi ma sklamalo ze som vas nevidel ale bolo to tam dost drsne)
Sewaas
xPatox
sXe
Vaše hudba je součástí mého života...Vaše koncerty jsou špička...4ever