světovej master,šlape to ,mazec
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
světovej master,šlape to ,mazec
Čau, už se moc těším do Futura!!! :-D
Není začéž drazí, mladí and divocí mužové:-XD až někdy budete v okolí skvostného města olomouce či uničova atd. tak si na vás opět zajdu-a potěším své zvukovody vaší energií nabitou hudbou:-D do té doby lozz adioooozz Jančee
Pozvánka na středeční mejdan do Futura!
http://magazin.radiobrod.cz/?q=3-12-200…
čágo belo , dlouho jsem nezavítal na váš profil . tudíž nevím ani o těch třech kouscích od vrchu a jako IN HELL mě dostalo , už by se to dalo řadit do metalcore :-) fakt přesně slast pro moje děravý uši :-P
Recenze z alanrohan.net:
http://www.alanrohan.net/e_zine/reviews…
Nazdar Oziáši,
měl bych pár dotazů ohledně vašho zvuku a studia, měl bys na mě pár chvil? Mám volat, psat na mail?
Fred
Dik moc, napodobne...
Tak kdy a kde uvidíme klípek?
muzu se zeptat kde by se dalo sehnat vaše cd?