To je dobře že se Vám líbilo nám taky!!!Foshaan Vás určitě zase pozve to co říkal:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
To je dobře že se Vám líbilo nám taky!!!Foshaan Vás určitě zase pozve to co říkal:)
Tak jak to šlape a kdy opět spácháte M-club v Ostrově??Líbilo se Vám u Nás vůbec??:)
Jj na podzim to spácháme, mám pocit že 17.1. spolu hrajem, tak se předběžně domluvíme.
Taky Vám přeju mnoho úspěchu a štěstí do nového roku 2009.A ať vám to hraje pořád stejně dobře.;-)
Zajímavý že se o naší tvorbě a názorech na nás dočtu víc tady jak na našem profilu :-) . Eště že vás máme kluci, kam by jinak všichni ty lidi psali, he, he ...
Rob
zdarex chlapi jak to vypada s tim klipem in-hell ?
Děkujeme za přání do nového roku, vážíme si toho, brzy vyjde novoroční reportík, tak tam se rozepíšeme...děkujeme...
Pánové,přeji Vám vše nej nej do nového rocku 2009.Jste jednoznačná špička.Ať si kdo chce co chce říká,Vám to prostě šlape a je to pořádná jízda.
Jste v CR best kapela kam se vsechny cesky kapely na vas hrabou Vsichni jen melou picoviny a kdyby meli jen z poloviny odehrano co vy tak by nenapsali ani hovno Serou me tyto kecy o nevericnosti a podobne Bud je deska dobra a nebo spatna a vy jste vyhrali Sorry musel jsem si ulevit
Preji hodne new metalove tvorby v new rocku 2009
METALHELL
Ať to šlape dál :).Kdy bude koncík jak ste psali? ;)