dobře, dobře, xavíku
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
dobře, dobře, xavíku
HA! Prý nevypíše. Poslední dvě alba už má na svědomí Xavier Cempírek.
Ahoj Xavi!
Chtěl jsem ti napsat, že jsme moc rádi že jsme si s Tebou a Fixama mohli zahrát. Tvůj koncert byl super a u Positiff Peopula jsem měl parádní husinu:) Měj se fajně a třeba zase někdy budeme mít to štěstí zahrát před tebou:)
Lebi- Burnout
jseš šikula
Nesmíš opičane, nesmíš :)
Hmm, to je ale opičanské! :-)
Xaviere, nové opičanice jsou geniální.
DOST dobrý!
Cao, tady Xavi, dlužím vysvětlení za Ústí. Poprvé v životě jsem se otočil na pětníku a řekl, že na takové akci hrát nebudu. Minimálně polovina, a teď s prominutím, dětí byla úplně na kaši, na schodech se fackovaly dívky, hoši se strkali a chtěli si dávat do držky, některé dívky fackovaly své hochy. Nemám zapotřebí hrát po půlnoci pro úplně vykašené teeny a omlouvám se těm, kteří v jakž takž regulérním stavu čekali, že zahraji. Oslavenec se mne snažil přemluvit, ať zůstanu, že se mládež uklidní. No já myslím, že úspěchem celé bylo, že nikdo nezemřel na otravu alkoholem, pokud se nemýlím. A to vám řikám jako strejda, kterej toho už vypil tolik, že byste si v tom mohli kolektivně zaplavat...howgh! X.
co se vůbec v UL stalo????? nějak mi to nikdo nebyl schopen vysvětlit