Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

rotten77 Muž, 32 let / Prostějov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek rotten77 si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Svět kytar

Upraveno:

Svět kytar

 • Jaký je rozdíl mezi kytarou a syntezátorem?
  Dřív jsem často slýchával názor, že elektronickou hudbu může dělat každý, že všechno dělají "ty věci" samy, a podobné nesmysly. Syntezátor je často chápán jako něco, co odvede všechnu práci za muzikanta. V některých případech to tak být může. Vždy je ale potřeba, aby na syntezátor někdo hrál a "vdechl mu život". Syntezátor je nástroj jako každý jiný. Jen k vytváření zvuku nepoužívá své akustické vlastnosti, ale elektronické obvody a součástky. A že to... celý článek »
 • Jak na elektronické podklady v rockové kapele?
  Chcete oživit vaši kytarovku? Začít používat samply? Podívejte se, jak se dají v kapele používat samply a elektronické nástroje. Začněte s elektronickou muzikou Pokud to s elektronickými poklady myslíte vážně, budete muset proniknout do světa elektronické hudby. Jenom tak si totiž osvojíte postupy a naučíte se, jak si podklady vytvořit. Jako první krok se tedy naučte s nějakým programem na tvorbu hudby. Zvládne to jakýkoliv DAW (digital audio workstation), ale osobně bych... celý článek »
 • Pořadí kytarových efektů v pedalboardu
  Patříte mezi kytaristy, kteří rádi experimentují se zvukem pomocí efektových krabiček? Pak jste určitě řešili, v jakém pořadí by měly být zapojené. Nikde samozřejmě není striktně napsané, jak by to mělo být, ale existuje určité doporučení, kdy takové sestava efektů hraje nejlíp. A na tu se podíváme. 1. Ladička Ladička by měla být hned na začátku řetězce. Pro naladění kytary je potřeba co nejčistší zvuk - tzn. bez efektů, což ladička na prvním místě... celý článek »
 • 12 věcí, které by neměly chybět ve vaší výbavě
  Svoji výbavy si ceníme a snažíme se ji vyladit k dokonalosti. Občas se ale může stát, že některý její prvek přestane fungovat, nebo se setkáme s nějakým jiným problémem. Jaké věci by tedy neměly chybět v naší výbavě, aby jsme byli na všechno připravení? 1. Trsátka Trsátka mají tendenci se ztrácet. Neptejte se, jak je to možné, ale je to prostě tak. Jedinou obranou je mít dostatečnou zásobu trsátek vždy při ruce - doma, ve zkušebně, na koncertě. Je dobré tedy... celý článek »
Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory