Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

When Zebras Eat Crocodiles alternative-screamo / Praha

„Wish“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Baskytara, Growl, Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Jsme česká 'pro nic za nic' kapela o dvou členech, "Dark Essense" a "Johny". Nebereme se nijak moc vážne, děláme hudbu, protože nás to baví ;)

Všechna naše hudba je free digitální release.

Náš kanál YT (hlavně pro covery) : www.youtube.com/wzecroc

- 2. nejpopulárnější screamo kapela zde, 19.8. - 2.9. 2013

Bio a historie

Kapela byla založena někdy na podzim 2011, kdy si "Johny" a "Dark Essense" usmysleli, že založí společnou kapelu. Myslím, že to bylo v sobotu v noci.

Jméno kapely bylo vymyšleno šimpanzem z pražské zoo stejně jako naše první songy. V létě 2012 jsme nahráli naše první EP (strašná sra*ka). Songy z našich novějších alb jsou v  našem playlistu (pro přehled se mrkněte do sekce 'Alba').

Zbytek je ve hvězdách, očekávejte další matroš!

WZEC