WOW trio - Úvod | Bandzone.cz

WOW trio bluegrass / Horažďovice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Časy minulý
  Nezařazeno
 • Kyvadlo hodin
  Nezařazeno
 • Lampa
  Nezařazeno
 • Lidi kolem stárnou
  Nezařazeno
 • Všechno dám
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Novoveský sandál 2013

Ahoj kamarádi, už je zas rok za námi a je tu Sandál!

Konání Novoveského sandálu je 15.6.2013 od 13.00 hod. Jako každý rok je pozván Dětský domov z Nepomuka. Těším se na rozzářené dětské oči. Krásné je, že i rodiče, kteří přijedou, svoje děti odevzdají do péče kamarádů a je o ně postaráno doprovodnými akcemi, za které je odměna od sponzorů. Tím chci říct, že o děti je postaráno a my dospěláci si můžeme užít festival. Jako každý rok díky sponzorům mají děti vstup zcela zdarma a my dospěláci na celý víkend jen za 120,- Kč. Postarám se o Babyčkovský guláš a hlavně bumbání. Krásné počasí je zde i v dešti, protože je zde cca 150 míst k sezení zakrytých střechou, prostě nám nemůže nic vzít krásnou pohodu, kterou nám na podiu navodí kapely-

 1. Cumpáni
 2. Míša Leicht
 3. WOW
 4. Lignit
 5. Modrolit
 6. Bluegate
 7. Aftersix
 8. The Storm

Zakončení festivalu má kapela The Storm, která se postará i o country bál, po kterém bude následovat zpívaná. Ostatně, vlastně pokračování z pátku.

Tímto Vás všechny zvu na 5. ročník festivalu Novoveský Sandál.

S poděkováním sponzorům                                                                  Vaše BABYČKA.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa