Wolfgang Lederer - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Wolfgang Lederer psychedelic-rock

„Broken wings“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

IS THERE ANYBODY OUT THERE?

Hudební skupina Wolfgang Lederer (www.bandzone.cz/wolfganglederer, www.facebook.com/wolfganglederer.band), hrající psychedelický rock, hledá bubeníka a hráče na klávesové nástroje.

Máš tři kapely a chtěl by sis přidat čtvrtou? Tak nám ani nevolej!

Hledáme někoho, kdo do toho s námi půjde naplno!

Hrajeme nejen po Čechách, byli jsme i v Německu, Itálii a Polsku, doprovázíme happeningy newyorského multižánrového umělce Shaloma Neumana (viz YouTube), který je nazýván otcem Fusionismu, směru, který kombinuje všechny umělecké disciplíny.

Naše vystoupení jsou už od devadesátých let doprovázena projekcí a různými zvukovými kulisami, snažíme se působit na všechny smysly posluchače.

Dokončujeme a k nahráváni připravujeme tematické album Puppet Show a budeme rádi, když se zapojíš do finalizace, abys byl nedílnou součástí týmu.

Napiš nám na FB, na e-mail wolfganglederer.band@gmail.com nebo volej tel.: +420 603 828 365

Youtube Video FVhu6jfDtecYoutube Video FVhu6jfDtec


Konec jedné éry

Další, sedm let dlouho trvající etapa života naší hudební skupiny skončila. Bubeník Martin se rozhodl odejít a věnovat se jiným projektům. Hodně štěstí a díky.

Jen co se trochu vzpamatujeme, začneme hledat náhradu a nejspíš i hráče na klávesové nástroje.


Fernando Saunders – Perfect Day

FERNANDO SAUNDERS, Wolfgang Lederer a Pedro Zakatchku

Kdo by neznal píseň Perfect Day? Fernando Saunders byl 30 let baskytarista a vokalista ve skupině Lou Reeda. Spolupracoval s takovými velikány, jako jsou Steve Winwood, Eric Clapton, Luciano Pavarotti, Jeff Beck, Jimmy Page, Marianne Faithfull…

Přijeďte do Společenského domu v Neratovicích ve čtvrtek 12.10. Koncert začne v 19.30 hod. První zahraje Wolfgang Lederer, pak Mr. Saunders a koncert zakončí Pedro Zakatchku

Vstupenky na místě 180/130 Kč