Je to krapet jinde, než starší tvorba...ale dobré :-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Je to krapet jinde, než starší tvorba...ale dobré :-)
RESPEKT ! ! !
komu se líbí první ochutnávka jako nám, tak se může těšit na jaro kdy tahle věc spolu s dalšími projde studiem a budou drtit ušní bubínky nás všech!!!!!
no tak jako obvykle toto je muzika přesně pro má ouška :-)
AVE !!!
Jako největší křesťan na týhle čisťounký planetě prohlašuji že nová flákota je v pořádku ... :-D
slysel jsem skladbu, slysel :) ale tohle neni pro me ;-)
Ta nová skladba fakt pecka!!
hoši fakt nářes new matroš...tesim se na new cd =)
zravíčko pánové ;-)
parání zvuk, parádně nahraný, parání všechno ;-)
ať to hraje
Plechy
panove klobouk dolu kytarky sem neslysel mega dlouho ale todle me zas rozproudilo krev tak jesty si dneska brutalne nezasukam tak na nekoho skocim:D:D:D