Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sixth Dimension thrash-metal / Most

„8.12.2018 CHomutov - 2019 připravujeme! Drtíme!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Metal X Fire 2018

Kulisárna Chomutov - sobota - 08.12.2018

Poslední akce Sixth Dimension v letošním roce. Příprava a uskutečnění tohoto koncertu přinášelo jednu botu za druhou, několik potvrzených kapel a vzápětí hned jejich neplánované nebo nečekané odmítnutí, problém s již předem domluveným ozvučením, které se na poslední chvíli až na několikátý pokus Johnniesovi podařilo zajistit. Všechno na hraně, ale budiž povedlo se.
Ještě za mě taková malá výtka pro všechny, co používají fuckbookový like „zúčastním se“, aby si ve slovníku našli význam tohoto slovesa a pro příště věděli, na co vlastně klikají. Člověk je někdy v očekávání a pak z toho nic. Díky těm co ho použili, znají ho, na akci dorazili a podpořili nejen mostecký Sixth Dimension, ale i pražský Dying Behind Bars a až z dalekých Borkovan od Brna kluky z Get Away. Sakra, my to přece jen pro sebe neděláme, ale to jsem tak trochu, ale ještě slušně odbočil.
Jako první se o rozjezd a zahřátí publika postarali pražáci Dying Behind Bars. Výbornej rozjezd, kterej se klukům vydařil. Nevím, jestli si ještě kluci vybaví akci v Modlíkově, tam jsme své sety odehráli společně na stejném pódiu. My jsme akci otvírali a oni jako předposlední tehdy večer před uzavírajícím Dysangelium. Výborné obě vystoupení, no vybavuji si v Modlíkově, už byla dost velká kosa, ale pár borců při jejich setu patřilo oděných ještě jen do půl těla.
Jako druzí s nástupem pro ukončení letošní herní činnosti nastupují pořádající Sixth Dimension. Fanoušci už řádně naladění podpořili kluky na pódiu a pařba byla více než dokonalá. Nejen posledním letošním koncertem se Sixth Dimension loučí, ale i taky jeden song z jejich repertoáru jménem Lhář si zde odbyl svou derniéru. Samozřejmě náhrada se už testuje v podobě zbrusu nového kousku jménem Vztek. Podruhé již předvedená publiku, tak uvidíme zatím je v zahřívacím rozjezdu.
PS: Bombič mě ten večer velice překvapil. Jeho pohybová aktivita na pódiu byla neskutečná, doslova lítal po pódiu zprava doleva, jak čmelák z kytky na kytku. Že by radost z poslední letošní akce?
Jako poslední nastupují jihomoravští death metaloví mistři Get Away. Výborné vystoupení, přibylo i pár diváků z maturitního plesu v nóbl ohozech, kteří se přidali k ostatním hrozičům. A závěr? Neskutečný přídavek, kultovní Imperator od Krabathor. Co víc si přát.

Díky Kulisárno, zvukaři a vy všichni, co jste ten večer byli této akce součástí.
Tak někde někdy v příštím roce.

                                                                                                                                        Dave


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

sirdeath

Čusky Bando tak se na Vás zase pěkně těšim jen Vám zase maličko udělám starost, že mne budete snášet ze schodů aj vynášet jako by jste toho měli málo na starost. Taky se těšim na kluky z Německa zase uvidím a uslyším pořádnou muziku se všemi kamarády se pozdravím a zase pokecáme už aby to bylo Bando. Tak zatím čus a 6,10, se uvidíme aj uslyšíme .......... Deiv ,,Mr.Sirdeath,,

Marfy


Bez profilu

Super koncert v moste bylo malo lidi ale parada

Zobrazit všechny názory »