Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sixth Dimension thrash-metal / Most

„Akce 2019 - sledujte + máme volné termíny!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Until We Die Tour 2019

Pátek a sobota 17. a 18.05.2019

Tak druhou část Until We Die Tour 2019 máme již za sebou. Litvínovskou Ponorku a brněnskou M 13 jsme zdárně zdolali a už teď se těšíme na další podobné akce, které nás čekají.

Shodou okolností jsou oba kluby totiž ve sklepních prostorech, a tudíž přístup pro nošení aparátů není tak snadný. Ponorka ještě ušla, tam jsme zvyklí, ale přestěhovaný klub M 13 nás docela zaskočil. Točivé schodiště jak v hradní věži, s klesáním 38,5% o šířce jednoho schodu 1m  x  23cm a to ještě do klínu s počtem přesně asi tak kolem 669 kousků. No fuj. Mákli jsme si jak dolů tak na horu, ale nejdřív zpět do Ponorky.

Páteční večer nabízel hned několik variant, kam si člověk mohl zajít za zábavou nebo jen tak se doma válet u televize a koukat na MS v hokeji. Velké poděkování patří těm, co zvolili program v Ponorce a podpořili druhou část Until We Die Tour 2019. Kapely ze sousedního Německa to zrovna nemají, co by kamenem dohodil a podpora od všech přítomných byla jak proud vody na mlýnské kolo, co hnala obě kapely vpřed. A nejen je, ale samozřejmě i skoro domácí Sixth Dimension, co tuto akci v rámci Čech pořádají.

Jak Blingänger tak Tyson si po koncertě pochvalovali super atmošku i zvuk, který byl v tomto klubu ten večer na jedničku. Takže velký dík patří panu zvukaři. Tradičně i těm, co navštěvují naše akce pravidelně a dokážou podpořit a vytvořit pod pódiem skvělou atmosféru, ale i těm, co zde byli poprvé. Dík taky jedný slečně, co vletěla do klubu jak vysmátá Haylejova kometa, že musí okamžitě skočit pro panáka. Jak přiletěla tak i rychle zmizela s panákem v ruce a v cuku letu byla pryč. Jen jsme na ní zírali, protože nás nejen zaskočila, ale i svým způsobem i pobavila. Pěknej zážitek. V ten večer nebyla žádná moc velká pijatika, tedy ne, že bychom si nějaký to pivko nedali, ale za pár hodin jsme totiž opět na nohou a valíme směr Brno.

Jak už jsem popisoval ve fotodokumentaci obě kapely si před dopoledním odjezdem pořizují nezbytný nákup potravin a pitiva pro přežití, kdyby jsme uvízli na naší vyhlášené komunikaci D1. Pár zastávek na benzínkách a dálničním hřbitově než dorazíme na místo činu.

Brno, časově jsme v plusu, tak využíváme tento prostor k prohlídce historické části města, než se opět vrátíme zpět do navštívené M13. Tentokrát ale už s tím, že nanosíme veškerý arzenál ze tří transitů po již zmiňovaných nádherných schodech.

Máme připraveno. Protože se v Čechách o pohoštění a občerstvení hostujících kapel stará pořádající skupina nikoliv klub, zajišťujeme tohle všude, někde sami a někde, kde dobře vaří jako třeba v M13, tak jsme si nechali připravit gulášek pro celou osádku. Byl vynikající.

Kluky z Tyson a Blindgänger napadlo si tak trochu zajamovat před vchodem klubu a hned z toho byla několika minutová upoutávka. Výbornej byl klávesák, co se připotácel, posadil se vytasil klávesy a chtěl kluky doprovázet, což se mu vůbec nedařilo, je to vidět na pár záběrech jak se mu motaj packy.

No nic začínáme první jako v Ponorce, Sixth Dimension jako druzí nastupují Tyson a po nich Blindgänger, tady se pořadí proti pátku přehodilo, ale to bylo úplně jedno, protože se kapely na pódiu točily a prohazovaly navzájem, neskutečná šou, která vygradovala posledním songem lipských Blingänger, kde se prezentují společně zpěváci ze všech třech kapel. Kochi zpěv Tyson pojal svůj part vyloženě po svém, no šli jsme všichni do kolen a o konečnou zábavu bylo postaráno.

Tak ještě jednou díky Sixth Dimension, díky Tyson, díky Blindgänger, díky Litvínov, díky Brno. Tak zase někdy příště.            

                                                                                                                                                                                        Dave

PS : Po uveřejnění tohoto komentu, bude jako překvapení zveřejněno video (poslední skladba) sobotního večera.

        Máte se na co těšit........

P.S.S:  A hned po tom vyrážíme na cestu do Schwarzwaldu... 


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

sirdeath

Čusky Bando tak se na Vás zase pěkně těšim jen Vám zase maličko udělám starost, že mne budete snášet ze schodů aj vynášet jako by jste toho měli málo na starost. Taky se těšim na kluky z Německa zase uvidím a uslyším pořádnou muziku se všemi kamarády se pozdravím a zase pokecáme už aby to bylo Bando. Tak zatím čus a 6,10, se uvidíme aj uslyšíme .......... Deiv ,,Mr.Sirdeath,,

Marfy


Bez profilu

Super koncert v moste bylo malo lidi ale parada

Zobrazit všechny názory »