Wanted - Názory | Bandzone.cz

Wanted rock-pop / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • neVšední || All Senses Production 2013
    Nezařazeno
Captcha obrázek
Bez profilu

:-)

Paráda!

Bez profilu

BRENDA5

Hledáme bubeníka ...

Hledáme schopného bubeníka, který co nejdříve doplní naši sestavu. Těšíme se na nabídky na mailu brenda5@seznam.cz nebo na tel. 607946866, 606236219

PlzeňskéKapely.cz

Dobrý den,
představuji Vám regionální portál o hudební scéně na Plzeňsku. Na webu naleznete rozhovory, reportáže i mnoho tipů kam vyrazit a také aktuální regionální kalendář...

Snažíme se přidávat akce ze všech různých zdrojů, ale pokud byste našli chvíli času, nebojte se využít formulář v sekci koncertů a jednoduše nějaké přidat.

Pokud byste měli zájem zviditelnit nějakou Vaši akci, klidně nám pošlete e-mail s informacemi.

Statistika návštěvnosti roste a rádi bychom tento projekt dostali do podvědomí Plzeňanů a nahnali je na živou muziku z domovů.

Ještě Vás poprosím, zda byste v případě zájmu mohli sdílet naši stránku i stránku facebookovou a kdyby bylo možné domluvit se na nějaké výměně bannerů (odkazů) na stránkách Vašeho klubu, nebo kapely a našich stránkách bylo by to rozhodně super. Rozhodně to hne s pozicí webů ve vyhledávačích.

Hezký den a jsem s pozdravem
Pepé Petřík

FB: https://www.facebook.com
WEB: www.plzenskekapely.cz/
E-MAIL: info@plzenskekapely.cz/

Václav Vracovský

Kohout by neměl věřit Bobrovi :-) Pokud tomu naživo něco chybí (nemohu posoudit), určitě bych to nesváděl na pódium nebo na to, že naživo cosi ubírá kvalitě kapely. Ale nepochybuju, že zrovna u vás to "tam bude" brzo i naživo, pokud vydržíte.

Bez profilu

bobr

souhlasím s Ladislawem, pódium kapelám jako jste vy ubírá na kvalitě, máte to zmáknuté ale prostě nevyzní vše. novej kytarista bude určitě velkej posun dopředu!

Bez profilu

Ladislaw

Včera ve Vistě to bylo fajn,škoda jen, že v klubu nevyzní všechny nástroje a linky...

allaa

moc pěkný český texty, je v nich víc než jen slova, to se u nás zas tak často nevidí!! je vidět že zpěvačka má něco za sebou