Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Walkie Talkies funk / Vrchlabí

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

NOVINKA

Staronová novinka dal jsem sem další nahrávky nahrané někdy v roce 2003. A jelikož se kolem Wt opravdu nic neděje bohužel. Tak zde jsou odkazy na projekty a kapeli lidiček kteří tvořili Walkie Talkies. Začneme jediným křehkým stvořením ve WT Pavlínka : http://cemursamur.net/ další velice šikovný saxofonista Tomaš Antonín Mucha http://www.sto-hk.sih.cz/ dalši v pořadí bývalí člen WT Petr Lukeš tenor Sax http://www.quaruncle.com v nepolsední řadě moje maličkost momentálně působící v zábavvé kapele www.koneckoncu.zde.cz dále s Matějem Hančem bubeníkem a základem WT hrajeme v různých projektech rýsujících se na Hostinnské sedlině. Co se týká Ponyho naposled byl viděn s Ready Kirken od té doby nezvěstný.Jediný s hlavou v oblacích Johny vznešený to pozounista se momentálně věnuje rodině a letání po celičkém světě.Dalším nezapomenutelným členem Štěpán Mádle výborný to klávesista naposled byl spatřen v Praze. A nakonec sběratel dámského spodního prádla a trupetista s velkým T Lihor studuje pedagogidkou fakultu a taktéž nemám info o hudební tvorbě.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

lokoo


Bez profilu

fakt se nic nebude dít....???

Zbýša WT


Bez profilu

To sem rád,že se naše hudba libí.Ale asi tě budu muset zklamat výhledově se kolem Wt nic dít nebude v podstatě už nehrajem a každý má své projekty a navíc rodiny děti a tak znáš to jak to v životě chodí.Pokusím se sem dát první demo Wt ale nic neslibuju :-)

Zobrazit všechny názory »