Wajgl - Názory | Bandzone.cz

Wajgl punk-metal / Kladno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Doufám - WAJGL (Všechny moje viny 2014
    Nezařazeno
  • WAJGL - Ironie (Všechny moje viny 2014)
    Nezařazeno
  • WAJGL - Možná (Všechny moje viny 2014)
    Nezařazeno
  • WAGJL nové CD! květen 2014
    Nezařazeno
  • Politický stát - nové CD 2014
    Nezařazeno
  • Píseň sobce (Vina)
    Nezařazeno
  • Závist
    Nezařazeno
  • Zahraj mi píseň
    Nezařazeno
  • Střílej!
    Nezařazeno
  • Malé dítě
    Nezařazeno
  • Slzy z marných nadějí
    Nezařazeno
  • Zavinění
    Nezařazeno
  • Anglická
    Nezařazeno
  • Dva páry
    Nezařazeno
  • Canon in D Mayor
    Nezařazeno
  • Jestliže
    Nezařazeno
  • Nácek
    Nezařazeno
  • Země lží a omylů
    Nezařazeno
  • Naj
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Jiří

Zdravim chlapí, Nemáte čas 24. července.....Slavíme s kámošem narozeniny a odpadla nám jedna kapelka, tak kdyby jste měli zájem, dejte vědět....cenu bysme samozřejmě vyřídily..... prase a |ňáký ty soudečky samozřejmě nebudou chybět takže byste se tam mohli klidně i krásně zkalit a nažrat....Dejte včas vědět. Předem díky

....Bylo by to velmi fajnéééé!

Jo a bylo by asi dobrý napsat kde to bude žejo....
Bylo by to v Žilině U Růžičků...(cca 10 km od Kladna)
Předem dík za odpověď...

PS: Kdyby to neklaplo, tak mi pošlete aspoň kontakt na ňíkou kapelku z Kladenska....dik

cip-ICE

Zdar kucí v sobotu ste byli v poděčelech jedna z nejlepších kapel fakt sem si to užil!!! Jen tak dal a at uz je cd nasvětě! míru vstříc

Rumacek

Zdar, nemate nějakou kvalitnější verzi songu Vina aspon nějakou koncertní live? Je to fakt skvělej song.

LaFEST-benefiční koncerty po ČR!

Ahoj Wajglové, prosím hoďte sem více info i LaFESTU... díky, mějte se / Zefv

---

LaFEST !!!

Benefiční OPEN AIR pro Dětský domov v Krči - děti 0-6 let.

Praha / Modrá Vopice / 15:00
punk * rock * ska * hardcore

TOTÁLNÍ NASAZENÍ
ZNOUZECNOST
ZAKÁZANÝ OVOCE - křest CD
Deratizéři
Wajgl
Vision Days
SPOTS
the A BOMB
the A Crash
ParaLLen
Zdrawej Důchod
+
tombola
volba MISS PUNK 010

100/150 Kč

FACEBOOK : http://www.facebook.com/event.php?eid=.…
VIDEOPOZVÁNKA : http://www.youtube.com/watch?v=3Ta9xV6.…

Více info na profilu :)

Freedy

Cau chlapi, koukal sem na jednu fotku, kde Vás bubenik ma na hlave mikrofon. Ten je jeho ? Pripadne kde ho koupil, kolik stal ? diky :)

Všivák

Včera parádní akce. Chtěl bych poděkovat Vašemu bubeníkovi za půjčení stojanů. A za to, že jste pak museli, ( někdo nejspíš střízlivý) přetrpět hodinový bordel, než jsem mu je vrátil někdy ve dvě. To už se tak často nevidí. Teda alespoň myslim, že to byl váš bubeník, mám to nějak zamlžené..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21232528323743505866748186909294 95 96 97 98