Zdarec borci! Tak ochutnávám a teda pomlaskávám si! Tož je to nápadité, skočné a líbí se mi texty. Dobrá práce, ať to šlape!
Munzifai
Čus chlapi,poslechl a je to mazec,jsem zvědavej,až to bude po masteringu.Jo už zase po Silvestru žijeme.Martin z Munzifai













