Vrzavá Suzy - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Vrzavá Suzy country-pop / Nymburk

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • The House Of The Rising Sun - ukázka
    Nezařazeno
  • Whisky to je moje gusto - ukázka
    Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kytara, Baskytara, Zpěv, Doprovodný zpěv, Bicí, Bonga, Tamburína, Triangl, Dřívka
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Mandolína

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Jsme taneční pop-country kapela. Hodíme se na větší společenské akce, na zábavy pod širým nebem ale i do sálů. Umíme se i ,,umenšit" na méně členů a zahrát na soukromých oslavách. Hrajeme pro Vaši zábavu a radost :-) a máme z toho také radost. ;-)

Bio a historie

 Ze zkušebny až… Jak se parta hudebních nadšenců baví muzikou…

Na počátku byl projekt Zpívánek (viz webová stránka www.zpivankynymburk.cz  ), který ostatně doposud trvá. Účelem bylo vytvořit zábavné podvečery prvotně při akustické hudbě, kde by si bylo možné zazpívat, pobavit se a případně i zahrát rozšiřující repertoár s uskupením amatérských nadšenců. Postupem času začalo chodit více a více zpívajících diváků a občas i hostujících hudebníků z jiných spřátelených kapel. Prostory místních restauračních zařízení nám začaly být malé. S přibývajícím množstvím příznivců došlo na nevyhnutelné, alespoň částečné nazvučení. Tímto způsobem v roce 2016 postupně vznikal nápad rozjet souběžně druhý projekt plně nazvučené nástrojové skupiny k tanci, ke zpěvu a k poslechu. Tak vznikla Vrzavá Suzy. Vrzavá proto, že nám amatérům to tam občas i vrzne.