Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Voxel pop-folk / Kopřivnice

„Krásnou přítomnost!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • VOXEL & POKÁČ - Ekosong 8 665 ×
  • VOXEL & POKÁČ - Zejtra je taky den 5 780 ×
  • Trip- ALL BOOM (2014) 4 386 ×
  • Superstar (Single 2013) 6 804 ×
  • V síti 6 821 ×
  • Hitmaker 5 611 ×

NovinkyNEW SONG ONLINE and News!

Upraveno:

Ciao people! Tak co, čekali jste dlouho? Mám tady pro vás ultranew song "Superstar", dole je klip, tak to checkujte, sdílejte hate-ujte! Pokud se líbí, posílejte klip svým friends. Ve složce alba jsou k zakoupení další pecky za "dvacku"!

Jinak, aktualizuju shows, tak vás tam všechny chci vidět:-) Na koncertech mě můžete vidět s rozsekávajícím DJ TAKTem nebo se skvělým bubeníkem Iljou (kapela  Amie,), připravuju pro vás další nový klip a singl! Takže to znamená, že teď to rozjedem na plné koule!

C YA
VXL

Klip

Youtube Video 4tHOSYjtM9QYoutube Video 4tHOSYjtM9Q


Bandzone.cz Tip týdne

04. listopadu 2014
Vašek Lebeda je docela úkaz. Sice si pořád nevím rady, kam si ho zařadit, jestli spíš do skupiny lidových vypravěčů mezi Nohavicu a Kluse (fans Nohavici prominou ten stejnej pytel s Tomášem, ale mám to prostě tak), nebo jestli do nový éry mainstreamových akustických bavičů jako je např. Xindl X. Pořád jako by balancoval na hranici a nemohl spadnout ani tam ani tam. Jeho talent je však zcela zřejmý, live koncerty díky instrumentální zručnosti šlapou, texty občas rozesmějí, občas trochu nesměle donutí k zamyšlení. Celý koktejl je vesměs lahodný, i když mu zatím stále chybí ještě to něco, co z toho udělá jasný evergreen. Zatím prostě jen skvělé martini bez symbolické olivy. Pořád je to ale to skvělé martini! :). Z mladé generace písničkářů rozhodně velká naděje pro obsazení mainstreamových médií v následujících letech.
Michal Novák
zakladatel Bandzone.cz
Další BZ tipy tydne »

Fanoušci: 401

Spřízněné kapely: 3

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
88 637
Poslechnuto skladeb
38 062
Profil registrován
3.2.2012