Ahoj Kucííí. Moc pěkně jste to rozbalili na SR III. A váš new singer je taky borec, snad Vám jednou taky budeme sahat po kolena.
Zdar, Chulda.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj Kucííí. Moc pěkně jste to rozbalili na SR III. A váš new singer je taky borec, snad Vám jednou taky budeme sahat po kolena.
Zdar, Chulda.
Zdravim Volej, na www.sophierock.hustej.net je nyní ke stažení Banner, který můžete umístit sem na profil, na spolužáky, případně na vaše blogy a jiné webové prezentace :-D Prostě ho šiřte. Díky :-)
Tak jsem si konečně udělal profil na bandzone:) tak co řikáte na ten napad s klipem?:) doufám, že se na nečem domluvíme. Zatim se snažim ziskat nějakou profesionalnější kameru. Mimochodem přeju hodně úspěchů a s napětím očekávám další koncert:) Myslim, že jste skupina, která má fakt potencial:)
Díky za dnešní gymplácký koncík, hudba a světla se vám povedly... a Pulse Limited taky bomba.. a doporučuju zajít do jejich zkušebny, maj tam velký zásoby pitiva :)))) ... a pamatujte, že Jindra má bigíít rááád..
Chlapi, tak 4.dubna je potvrzenej termín pro Sophie Rock III, tak vás píšu do programu ;-)
včera to byl moc povedenej koncert:-)
Jindra má bigbít rád... - vole, to je pecka :-D fakt nářez... download :)
I Volejáci na bandzone? no skvělé, jinak dobrý nahrávky =) těšim se na váš další koncík...ať vám to hraje stále líp a líp..
servuz... tak už Emo Banda jako Volej propadla bandzonu? :-D
jen tak dál.... :)