Papa Noël
Ahoj, 16. Listopadu budeme hrát v Žatci, proto budeme rádi, když se podíváš na náš profil, ať zjistíš, jestli tě to třeba neosloví:-) v opačném případě se omlouváme za zbytečnou zprávu. Měj se
Papa Noel
.,,.;,.;,.,;.;,.;,;;
Fanoušek Haasik si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.
Tak jsem si konečně udělal profil tady na bandzone:) a klukům z Voleje nabidl vytvoření klipu:) takže doufám, že to výjde a samozřejmě klukům z Voleje přeju plno úspěchů.
Ahoj, 16. Listopadu budeme hrát v Žatci, proto budeme rádi, když se podíváš na náš profil, ať zjistíš, jestli tě to třeba neosloví:-) v opačném případě se omlouváme za zbytečnou zprávu. Měj se
Papa Noel
.,,.;,.;,.,;.;,.;,;;