platonicky zamilovan nebo mame radeji hledat vlastni styl? diky vsem za jakekoli nazory, tesi nas vsechny pripominky i vyznani! adios
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
platonicky zamilovan nebo mame radeji hledat vlastni styl? diky vsem za jakekoli nazory, tesi nas vsechny pripominky i vyznani! adios
Dozvěděl jsem se o Vás nedávno z Lidovek.....a měly pravdu :-)
Tom
díky za perfektni hudebni zazitek v Rock Cafe.......paráda
vynikající,jako můj milovaný Dybbuk.
už se těším,až vás uvidím.
Pondělní koncert v K4 -> GENIÁLNÍ!
Fotky a tak tu: http://klisteci.rajce.idnes.cz/V_bezdud,_Hustoles_a_Grogga_v_K4/
Díky za skvělý a tolik neobvyklý a upřímný zážitek!
Včera mě to opravdu, bavilo, texty vtipný, vy sympatický. Díky
je to vohromný, dojeďte někdy zahrát do brniska