Custe! Sorry za spam...
Pokud budete mit cas a chut kuknete a vyjadrete svuj nazor na kapelu SZP = Surove Zneuziti Panenky!
Vydali jsme prvni album a hledame mista kde by jsme si mohli zahrat.... Prijemny poslech a majte sa
Bez profilu
GABO
Ahoj, sorry za nevyžádanou zprávu, ale hrajete fakt super!!!
Co nějaký koncertík v okolí Znojma?
Gabo









