Vladimír Cirkus - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vladimír Cirkus pop-alternative / Ostrava

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 94

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
18 806
Poslechnuto skladeb
18 091
Profil registrován
25.11.2009

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

VLADIMIR CIRKUS

Po úspěšně zvládnutém sabotování klasických a fádních lifestylových magazínů vytvořením nového zábavného pořadu „Sabotáž Tobiho a Vladimíra“ v České televizi (www.sabotaz.cz), se Vladimír, jeden ze členů úspěšné moderátorské dvojice, rozhodl sabotovat Českou populární hudbu. Zakládá kapelu Vladimir Cirkus a společně s ní nahrává písně, které by se daly označit, jako „Sabotážní pop.“ Ten je určen pro všechny, kteří se chtějí při poslouchání především pobavit, mají rádi dobrou hudbu a nebojí se užít si nové věci.

Sabotážní pop není fádní a má potenciál zasáhnout široké spektrum posluchačů.

Druhým hlasem debutového alba Vladimír cirkus je finalista a favorit první Česko Slovenské SuperStar Martin Chodúr se svým fenomenálním hlasem. Jeho talent objevil Vladimír už před lety při společném účinkování v kapele a přizval jej ke spolupráci na svých nových nahrávkách.

 

Bio a historie

DEBUTOVÉ ALBUM - INSPIRATIVNÍ TEORIE VERS. LOKÁLNÍ PRAXE

„Teorie je jedna věc a praxe jiná. Vymyslíš něco světového, ale skončí to lokálně – nepovede se Ti to do světa dostat, protože svět to prostě nezajímá,“ vysvětluje Vladimír, proč se debutová deska nazývá „Inspirativní teorie vers. lokální praxe“.

Toto CD vzniká již od poloviny roku 2009. Spolupodílí se na něm také vycházející hvězda a současně favorit první Československé Superstar Martin Chodúr a členové kapel Kuličky Štěstí, Robson i vyhlášený beatboxer Jaro Cossiga (Beatburger Band). Postprodukuje a míchá jej Jiří Páška, mimo jiné podepsaný pod projekty kapel jako Sunshine, UDG, Kamil Střihavka či Charlie Straight.

Texty jsou na jednu stranu veselé a zábavné, avšak obsahují skrytý smysl „mezi řádky“ a hlubokou uměleckou hodnotu. Posluchači  se mohou  těšit na 11 + jednu bonusovou  skladba –  jde o tzv. „sabotážní pop“. Díky účinkování Vladimíra Skórky v pořadu Sabotáž, je celé album svým stylem úzce provázáno s tímto druhem zábavy. Nahrávka vyjde na přelomu února – března 2010.