Viewy Souls - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Viewy Souls rock-alternative / Praha

„Již neexistujeme“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Sbohem a řetěz

Vážení přátelé,
jak asi mnozí víte, na konci roku 2013 jsme se ustálili v nové sestavě - s Tomášem za bubnama. Celý rok 2014 jsme věnovali zkoušení a byli nadšení z toho, že nám to konečně klape tak, jak by mělo. Bohužel jsme nakonec zjistili, že z mnoha důvodů nejsme schopni začít živá vystoupení realizovat. Chtěli bychom vám proto poděkovat za přízeň, které se nám od vás dostalo, nebylo jí málo a velmi si jí vážíme, a oznámit definitivní ukončení činnosti Viewy Souls. Na konci minulého roku jsme nahráli demo, jmenuje se Knulp, smíchal nám jej famózním způsobem Martin Otruba, jemuž velmi děkujeme. Tímto bychom se tedy s vámi chtěli rozloučit. Doufáme, že se vám bude líbit.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

jvas

Paráda, líbí se mi to, z vaší tvorby hlavně Invisible Arms. Jinak to Pink Floyd tribute album taky je super, hlavně zpěv zní skoro jako originál, smekám. :) Je škoda, že o vás není nikde slyšet, narazil jsem na to úplnou náhodou. Kdybyste se trochu zviditelnili, tak se podle mě dostanete mnohem dál. Určitě na to máte :)

vina electra


Bez profilu

hoši je to nápaditý, zpěv nemá chybu ,což u nás nebývá zvykem !!!

Zobrazit všechny názory »