zdarec chlapi, zaslechl jsem cvrdlikani ptaku ze se chystate do brna?
www.swordfish.cz
vase muzika zni zajimave :-)
Dzules
No a s Vama vlastne taky...sem ale kus vola :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
No a s Vama vlastne taky...sem ale kus vola :)
Tommy: jj cevece budem tam se Saars :) zkusime nejakou palbu nebo neco :) zatal..a dik za podporu
zdarec chlapi, zaslechl jsem cvrdlikani ptaku ze se chystate do brna?
www.swordfish.cz
vase muzika zni zajimave :-)
Asi se na vás přijedu do Práglu podívat, snad tam budete mít v červenci nějaký ten koncík, nebo někde poblíž,co?? Vaše hudba je hustá.... líbivá ... :-))
2 Corpse: tak malo tttttttttttt je uz celkem napoved tttttttttt ale kua to nedam :) malo vtipny pravda ze ze ttttttttttt :) Masu neznam ale znam jejich byvalyho managera .) ciaous
2 Julián:
S Mášou z Pankix chodím do školy.
A ty fakt nevíš, kdo jsem? Málo vtipný, tttt! ;o)))
A mimochodem, do blogu tady na profilu jsem si právě přidala ukázky ze svého textařského umění, tak doufám, že se přijdete mrknout a náležitě mě oceníte ;o))
Děkuji za poděkování a za ocenění mého hudebního vkusu... Ale upřímně, ve vašem případě to bude spíš ocenění Juliána :o))))
www.bandzone.cz/faceofagony
Co tak zahrat u Vas??Dobra muzicka
Čus draci,slušnej mazec,výměnnej kšeft???
www.dtrock.wz.cz
www.bandzone.cz/dtrock