Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Veru.Doudo pop / Mladá Boleslav

„Tvorba písní pro děti“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 1

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
861
Poslechnuto skladeb
370
Profil registrován
10.11.2014

Novinky

Ahoj náhodný návštěvníku,

Upraveno:

jmenuji se Veronika Doudová a skládám písničky pro děti. Tedy vlastně pro dětský sbor. Všechny písně vznikly do soutěže Dětská nota, kterou každý rok pořádá dětský sbor Paprsek z Mladé Boleslavi. Některé byly úspěšné, některé do finále nedošly, každopádně bych byla moc ráda, kdyby se šířily dál! Proto, jsi-li učitel/učitelka, sbormistryně/sbormistr, rodič/prarodič či kdokoliv jiný, potěšíš mě, když si písničky stáhneš a budeš si je zpívat se svými dětmi. Můžeš se mi ozvat na e-mail a já ti moc ráda pošlu k písním texty i noty (melodickou linku s akordy). Všechno zadarmo, protože o peníze tady tedy vůbec nejde. :-)    

Více info v sekci O kapele.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Veru.Doudo

Díky moc za palec nahoru. První tři písně jsou aranžované od kapely Paprsek Friends (Jan Lstibůrek, Jiří Škorpík, Josef Štěpánek, Camilo Caller) na základě mého dema zaslaného do soutěže. Menuet a Ty a já hraji na kytaru, Listopadovou na klávesy, ostatní jsou dema mé tvorby pomocí programu v PC (FL Studio). Tak jasné, že by si písničky zasloužily lepší aranž nejlépe celé kapely, ale není to tak úplně v mých silách, proto tu písně nabízím k hraní, zpívání... ;-)

Zobrazit všechny názory »