htěl bych tě pozvat na svůj profil čekni tracky a kdyžtak zanech koment k mí tvorbě :-) stan se fanouškem nebo hod do spřízněnych prostě dělej si ci chceš zdarec peace McWlada
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
htěl bych tě pozvat na svůj profil čekni tracky a kdyžtak zanech koment k mí tvorbě :-) stan se fanouškem nebo hod do spřízněnych prostě dělej si ci chceš zdarec peace McWlada
heeh mladá boleslav jo? jinak jseš pěkná holka...ale tvůj rep sory je fakt hroznej D.. peace....!
Karlos
ahoj veruu :D:D tak tim ze sis zalozila takle na svejch zacatkach profil na Bz me docela prekvapilo ale budu ti drzet palce,jinak byt lepsi kvalita na tom tracku pro tebe tak by to neznelo tak spatne,myslim ze by stacilo to dat priste vic nahlas =) ,.jen tak daal,pa :-*
Pro tebe si si dala ale teda ta kvalita ta kvalita....mike ti ruší něco okolo zvukárna ti neumí pojmout šum a ke všemu to je jak když rpauješ v pozadí..zkus to vymáknout i kvalitově...
První track dost úlet :D
A ten druhej vychytej..... Není ti tam rozumět