Vera Hermann rock Trio - Úvod | Bandzone.cz

Vera Hermann rock Trio rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • STAIRWAY TO HEAVEN
  Nezařazeno
 • Never Again
  Nezařazeno
 • I´m the fire
  Nezařazeno
 • Follow me down
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

TRIO

VERA HERMANN rock TRIO

Po různých peripetiích a zvyšujících se finančních nárocích některých členů kapely ,jsme se rozhodli ustálit jako rockové TRIO. Na repertoaru se nic nemění a na našem nadšení pro muziku také ne :-).

Zaměřujeme se na prezentaci skladeb zahraničních skupin. Hrajeme covery  Black Sabbath, Judas Priest, Nickelback, Foo Fighters, ZZTop, Midnight Oil, Uriah Heep, Halestorm, Iron Maiden, Led Zeppellin a dalších našich (a doufáme, že i vašich) oblíbenců... 

Hrajeme rádi a srdcem, k poslechu a samozřejmě i k tanci . Nebojte se nás kontaktovat, rádi přijedeme téměř kamkoliv. Vlastníme kompletní zvukovou aparaturu a osvětlení. 

Jediné , co potřebujeme je prostor cca 3x2 m a zdroj elektřiny :-) Těšíme se na vás !

www.hermann-rock.cz

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Zobrazit všechny názory