Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vera Hermann rock / Praha

„HLEDÁME BUBENÍKA - CI !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • The Pretender 166 ×
  • I´m the fire 160 ×
  • Follow me down 124 ×
  • Never Again 366 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

                                     Rocková kapela VERA HERMANN

Zaměřujeme se na prezentaci coverů zahraničních skupin. Repertoár je rozmanitý, hrajeme skladby Black Sabbath, Judast Priest, Nickelback, ZZTop, Midnight Oil, Uriah Heep, Joan Jett, Halestorm a dalších...... Produkci někdy proložíme skladbami vlastními.

Členové kapely:

Věra Karasová......... zpěv

Svůj debut měla ve skupině Vitacit. Od r.1989 sólistkou Československého státního souboru písní a tanců se kterým vystupovala u nás a v zahraničí  (Mexiko, Holandsko, Itálie, Španělsko atd.).  Hrála jednu z hlavních rolí v muzikálu Krysař (Ta Fantastika, Kalich). Ve Francii vystupovala s filharmoníí  v zábavním parku  Puy du fou v divadelní show.  Mimo to má mnohaleté zkušenosti v angažmá zábavních podniků u nás i v zahraničí.

Pavel Kocfelda.......sólová kytara

Působil šest let ve skupině IMBUS (kytara, saxofon, klávesy, zvuk). Hrál v několika kapelách různých žánrů (jazz,rock, klasická hudba, big beat). Mnoho let spolupracuje s mistrem zvuku Petrem Kocfeldou v nahrávacím studiu Audio-Kokpit Praha a s mnoha hudebními tělesy.

 

Kamil Egida........ basová kytara, zpěv

Jako baskytarista a zpěvák začínal v rockové kapele SELF, která byla svého času na Moravě legendou. Více jak 20 let byl v angažmá ve Skandinávii, Švýcarsku, Německu, Rakousku atd.  Má bohatou praxi také v hudebních tělesech v tuzemských prestižních podnicích. Je multiinstrumentalista (saxofon, housle, kytara, baskytara).

 

Míra Kotrla……... bicí

Začínal v rockových i tanečních skupinách ve Vsetíně (Tep, Skart, Hej ,Sevak, Leonard Show band ), dále po barech, festech a na lodích v Německu  i Rakousku v mezinárodně obsazených  kapelách.

 

Kejo Daven............ klávesy

Začínal na Olomoucku v hudební skupině Meteor 75 na kytaru a klávesy, dále v Praze spolupracoval a působil v několika hudebních rockových skupinách.  Věnuje se komponování hudby a psaní textů k písním..... 

Rychlá odpověď

 

Bio a historie

Fanoušci: 2

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
3 443
Poslechnuto skladeb
844
Profil registrován
5.11.2016