rači WWW
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
rači WWW
super ze ste pridali stary pisnicky... a sem rada ze budu mit tak slavnou kapelu na vernisazi, hehe!
Hoj! je to výborný!
Oceňuju kytary a zpěvy! Dobrej nářez pro dobrej kotel!
HEZKÝ SVÁTKY A PLNO FANNS!
Band
Vas pristup k Promu s temi koncerty je super, snad nam to vyjde a budem se v patek moct prijit podivat. S.
Rad bych si poslechl naživo :) Cejtim se, jako by mi bylo zase 21 :D
Jakub
TBC
Hmm chlapi dost dobrýý !:)
Hoší z VVV, dej te sem i nějaké staré věci, byly vážně perfektní;)
konečně jste doškalii taky proma ?
kongratz.
Nazdáár! No konečně ste na promu, zasloužili ste si ho už pěkně dlouho!:) Škoda, že tu ještě neni to EP...
Mějte se, doufám, že si s váma brzo někde zahrajem:)
Majkl