Najlepsi najkvalitnejsi punk-rock,n,roll co na Slovensku mame...nech sa vam dari:-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Najlepsi najkvalitnejsi punk-rock,n,roll co na Slovensku mame...nech sa vam dari:-)
už sa na vas tešim v PP...dufam že to tam poriadne rozpeckujete :D držim palce
vdaka pista,vazime si to!!!!
diki diki. Perfektne sa hralo v Sali aj Trnave. Vsetkym dakujeme ze dosli a podporili nas. Caute vandali
eeeeej krásne pekne ste hrali včera, boli ste fakt moc dobrí, masaker a rock,n,roll tak to má byť.
pozdrav z Galanty :D boli ste dobrý včera...
Zdravím! V sobotu v Bombure ste boli super,Dakujeme! dúfam že nám ešte niekedy zavítate;)
cavte chceme pochvalit videoklip je to pecka ako sa patri nech to hraje ak sa podari tak vas prideme pozret na vasu tour drzime paste
nazdar :D v piatok to bol tlak :) ....vzdy sa da na vas spolahnut :D a one Wilson chybala mi tam metalova poza nejaka :D...sorac za to obliznutie lica a ale nedalo sa inak... dufam ze sa coskoro zas uvidime :) glhf
mohli bi ste mi poslat tabby na basu k pesnicke za teba zivot tadm? n.v.u5@pokec.sk