Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Utoma Doma punk-rock / Rychvald

„1.9.2018 - 8.výročí UD + křest ZOSTRA !!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky


Na vlnách nového směru...

Po odchodu našeho bubeníka Petra (Sadomaso) jsme se hned postavili na nohy a začali nějak od začátku... S novým bubeníkem sehráváme jiné songy, které jsme nikdy nehráli, což byla škoda...

UD už nebude jako dřív, bude to jiné, lepší, poluchatelnější.. Přitvrdili jsme a už  je to rozhodně o něčem jiném.. Momentálně máme dva nové songy kompletně sehrané, další 3 ještě dolazujeme, všechny naše vlastní, nějaký ten cover taky přibyde... až budeme mít alespon 10 songů kompletně sehraných, pustíme se potom znovu do koncertní šňůry, možná stihneme ještě nějaký menší koncert ke konci prosince, uvidí se..

Takže, zapomeňte na songy, které máme v playlistu a doteď jsme je hráli, už jsme na ně taky zapoměli a hrát je už podle všeho moc (resp. vůbec) hrát nebudem..


3 ROKY UTOMA DOMA... !!!

...to jednou v jeden krásný dubnový den... A UŽ TO JSOU 3 ROKY... !!! za ty tři roky se u nás v kapele vystřídala spousta lidí, vytvořili jsme pár dobrých songů, odehráli tak 20 koncertů (což není moc, ale teď už to snad bude lepší) a hlavně jsme se už pomalu dostali do podvědomí Orlové a Ostravy a potkali spoustu zajímavých lidí a kapel... teď si jen zbývá položit otázku,co přijde dál ?

...takže, vážení pozůstalí fanoušci, DĚKUJEME VÁM VŠEM ZA SUPPORT, MOC TO PRO NÁS ZNAMENÁ... !
..a zase třeba jednou na koncertě ;)